5 out of 5
5
3 reviews on Udemy

VUCA Dünyasında Liderlik

VUCA Dünyasında Fark Yaratmak, kendinize ve başkalarına liderlik etmek için gereken bilgi ve ipuçları bu eğitimde
Instructor:
Nuri Murat AVCI
3,242 students enrolled
VUCA nedir?
Her şeyin belirsizleştiği, karmaşıklaştığı, anlamlandırılamayan dünyamızda başarıya ulaşmak için sahip olmamız gereken alışkanlıklar
Duygusal bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için yapmamız gerekenler
VUCA Dünyasında kendimize ve başkalarına liderlik etmek için neler yapmalıyız?

V.U.C.A., Volatilty, Uncertainty,  Complexity ve Ambiguity kelimeleirnin baş harflerinden oluşan kaygan zemin / oynaklık, Kesinsizlik/belirsizlik, karmaşık, muğlak durumları topluca ifade etmek için kullanılır.  Bu eğitim VUCA Dünyasından,  bizler gibi bu dünyada yaşayan VUCA insanına ve VUCA liderine uzanan bir yolculuğu kapsar. Bu eğitimle VUCA Dünyasını tanıyacak, duygusal bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için yapmanız gerekenleri; bir lider olarak fark yaratmak adına neleri farklı yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Yaşamın her kademesinde size önemli bir avantaj sağlayacak Proaktif yaklaşım hakkında bilgilere sahip olacaksınız. Ayrıca Kişisel gelişim ve değişim için kavramsal tepkilerin önemini göreceksiniz.

You can view and review the lecture materials indefinitely, like an on-demand channel.
Definitely! If you have an internet connection, courses on Udemy are available on any device at any time. If you don't have an internet connection, some instructors also let their students download course lectures. That's up to the instructor though, so make sure you get on their good side!
5
5 out of 5
3 Ratings

Detailed Rating

Stars 5
0
Stars 4
0
Stars 3
0
Stars 2
0
Stars 1
0
6a303d4c273912d7b5635c7be3f84c4e
30-Day Money-Back Guarantee

Includes

2 hours on-demand video
Full lifetime access
Access on mobile and TV
Certificate of Completion